Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki komercyjne Stary Konik - Lista ogłoszeń

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

920 000 zł2 400 m² 383,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2400m2/ węzeł stary konik - Działka inwestycyjna położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik Stary łączącym autostradę A2 i drogę krajową nr 2 - mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł5 811 m² 278,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod inwestycję objęta mpzp o powierzchni 5811 m kw., położona w Stary Konik gm. Halinów. Oferowana działka budowlana znajduje się w rozwojowej części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa Stary Konik

Stary Konik,mazowieckie

3 231 900 zł8 100 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 8100 m , położoną w Siestrzeni, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S8. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Stary Konik

Stary Konik,mazowieckie

388 000 zł1 250 m² 310,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1250m2 z możliwoscią zabudowy usługowej ok 375m2/12m. Do kupienia także działki sąsiednie o tych samych parametrach i położone wzdłuż tej samej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Stary Konik

Stary Konik,mazowieckie

2 550 000 zł8 200 m² 310,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 8000m2 z możliwoscią zabudowy usługowej. Położenie w sąsiedztwie Panattoni o raz Wezła A2 Konik Stary , w otoczeniu terenów obiektów produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Stary Konik

Stary Konik,mazowieckie

780 000 zł2 500 m² 312 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2500m2 z możliwoscią zabudowy usługowej. Wymiary 35m w głąb/65m wzdłuż drogi dojazdowej. Do kupienia także działka sąsiednia o tych samych parametrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Konik

Stary Konik,mazowieckie

1 000 000 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu usługowo - komercyjnym bezpośrednio przy trasie Warszawa - Terespol położona 15 km od Warszawy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij